Golem S - Bio 1 kg

Biologicky aktivní, ekologicky nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních čistírnách odpadních vod.

  • Kód zboží: 11-160067
  • Dostupnost: 3 ks skladem

Cena: 379 Kč

Množství:

Poslat známému

Podrobnosti

Golem S - Bio 1 kg

 

 

 

Popis a použití:
Golem S je biologicky aktivní, ekologicky nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních čistírnách odpadních vod. Při pravidelném používání dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Neustálý rozklad organických látek zabraňuje hromadění pevných nežádoucích organických látek, kalů a tvorbě pěny. Ztekucených pevných podílů značně usnadňuje vyprazdňování suchých záchodů, odpadních jímek, septiků a snižuje potřebu odčerpání obsahu. Podstatou tohoto vysoce účinného biologického přípravku je směs bakteriáních kultur, enzymů a živin nutných pro činnost mikroogranismů. Výsledkem působení přípravku v suchých záchodech, odpadních jímkách a septicích je účinný rozklad a ztekucení organického odpadu a omezení tvorby zápachu. Odpady po aplikaci Golemu S jsou vhodné na hnojivovou zálivku rovnoměrným postřikem na vlastním pozemku.

Dávkování:
100 g je cca 5 polévkových lžic. Přírpavek musíme rozředit 1:10 ve vlažné vodě (30 °C - 40 °C). Pak necháme 30 minut v klidu.

  • STARTOVACÍ = jednorázově: 50 - 100 g
  • STABILIZAČNÍ = 1x týdně: 30 - 50 g
  • UDRŽOVACÍ = 1x měsíčně: 30 - 50 g