Bioenzym ČOV koncentrát 200 ml

Bioenzym ČOV koncentrát 200 ml
Sleva 30%

Silně koncentrovaný přípravek je určen pro nouzové použití v domovních čistírnách odpadních vod a k úpravě nebo znovuobnovení správného chodu po devastaci bakteriálních kultur.

  • Kód zboží: 9541
  • Dostupnost: 1 ks skladem
  • Původní cena: 218 Kč

Cena: 153 Kč

Množství:

Poslat známému

Podrobnosti

Popis produktu

BIOPROSPECT BIO Enzym pro čistírny odpadních vod 200 ml 58979

Přípravek pro domovní čistírny odpadních vod.

Tento silně koncentrovaný přípravek je určen pro nouzové použití v domovních čistírnách odpadních vod a k úpravě nebo znovuobnovení správného chodu po devastaci bakteriálních kultur. Organismy aplikované do ČOV prostřednictvím tohoto přípravku pozvolna a velmi účinně rozkládají a zkapalňují tuhé složky odpadu a přispívají tak k zprůchodnění ucpaných přepustí a celkovému obnovení správného proudění a cirkulace čištěné vody. Bakteriální kmeny se v čistírně dál earobně i neaerobně množí a produkují enzymy, čímž přispívají k tvorbě mikrobiologiykých kultur vhodných pro optimální provoz ČOV.

Využití: po dlouhodobé absenci provzdušňování ČOV následkem výpadku napájení, poruchy dmychadla nebo nevhodného nastavení rozvodů vzduchu po likvidaci bakteriálních kalu nadměrným přísunem toxických, dezinfekčních či jiných baktericidních látek jako preventivní použití je možné přípravek aplikovat skrz domovní odpady (WC, dřezy, výlevky), v nichž přispívá k rozkladu tuků a tuhých usazenin.

Doporučené dávkování: jednorázově polovinu balení ihned po mechanickém vyčistění ČOV od pevných složek plovoucích na hladině, po 2-3 dnech zbytek přípravku přímo do všech komor čistírny.

Balení - 200ml